Pondelok, 18. marec 2019
Oblačno  5,3 °C
Mimoriadne správy

Kvalitné a bezpečné balenie zásielok

 Seocentrum  28. jún 2018  335
Kvalitné a bezpečné balenie zásielok

Nielen rýchlosť dodania, ale aj balenie zásielky rozhoduje o tom, či sa rozhodneme nakupovať u tej istej firmy, alebo sa rozhodneme pre inú. Predovšetkým ide o bezpečnosť zásielky – zásielka nesmie prísť poškodená, čiže obal nesmie byť narušený. Žiaľ, toto sa stáva aj v súčasnej dobe, kedy ľudia pomerne často nakupujú cez internet. Ako sa vyvarovať chybám s balením zásielok a neriskovať odchod zákazníkov ku konkurencii?


Nepriehľadnosť a logo firmy na obálke

Obálky, do ktorých budete baliť produkty smerujúce ku klientom, by mali byť nepriehľadné. Nikoho tak nebude lákať otvoriť obálku/ balík. Odporúčame vám dať si vyrobiť obálky s potlačou loga vašej firmy. Je to skvelý marketingový ťah.

Ak hľadáte nepriehľadné obálky, odporúčame vám nakupovať kuriérske plastové obálky. Sú 100% nepriehľadné, vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a hlavne úsporou času. Kuriérske obálky nie sú vhodné len na zasielanie dôležitých dokumentov, ale aj na zasielanie iných predmetov, ako oblečenia, katalógov, hračiek a obuvi.

Plastové obálky Slovenská pošta

Využívajú ich v rámci celej Slovenskej pošty. Sú vhodné len na zasielanie poistených listov alebo cenných listov. Majú špeciálny uzáver, ktorý vám dokáže prezradiť aj to, či sa niekto pokúšal túto obálku otvoriť. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a jedna plastová obálka s potlačou Slovenskej pošty vás vyjde len na pár centov.

Bezpečnostné plastové plomby ako ochrana zásielky

Myslite na bezpečnosť zásielok a kupujte si neprehľadné plastové obálky a v prípade posielania cenných dokumentov si dajte túto zásielku poistiť. Nikdy neviete, kde sa môže stratiť. Radšej si zásielku „poistite“ aj kúpením plastových bezpečnostných plomb, ktoré majú chrániť obálku pred neželaným otvorením a poškodením obsahu zásielky.

Ak chcete zvýšiť tržby, orientujete sa na Google Adwords reklamu, pretože viete, že vám prinesie výsledky behom krátkej chvíle.

Tak, ako sa orientujete na reklamu, tak by ste sa mali orientovať aj na zvýšenie bezpečnosti prepravy zásielok k vašim klientom. Investujte do kvalitnej prepravnej (kuriérskej) spoločnosti a poistite si bezpečnosť zásielok kvalitnými obálkami.