Sobota, 20. apríl 2024
Slabý dážď  4,9 °C
Mimoriadne správy

Hegerova vláda má pre zamestnancov v štátnej a verejnej službe dobré správy, na ich zvýšenie platov dá takmer miliardu eur

 Webnoviny  13. júl 2022  181  
Hegerova vláda má pre zamestnancov v štátnej a verejnej službe dobré správy, na ich zvýšenie platov dá takmer miliardu eur

13.7.2022 (Webnoviny.sk) - Zamestnanci pracujúci v štátnej a verejnej službe dostanú na jeseň tohto roka odmenu v sume 500 eur. Na stredajšej tlačovej besede o tom informoval predseda vlády Eduard Heger. Ich platy sa v budúcom roku zvýšia dvakrát, od 1. januára a od 1. septembra.

Od začiatku januára budúceho roka pôjde o zvýšenie o 7 percent a od začiatku septembra o 10 percent. Zvýšenie platov bude podľa premiéra stáť takmer miliardu eur.

Viac k témam: Štátna služba, Verejná služba, Zvýšenie platov
Zdroj: Webnoviny.sk - Hegerova vláda má pre zamestnancov v štátnej a verejnej službe dobré správy, na ich zvýšenie platov dá takmer miliardu eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.