Nedeľa, 1. február 2026
Mimoriadne správy
- Rádio je najdôveryhodnejším typom média v Európe, podľa prieskumu dôvera v online prostredí dlhodobo klesá
- Prvá návšteva slovenského predstaviteľa v Andorre. Marek Eštok hovoril o daniach, EÚ aj Ukrajine – FOTO
- Šimkovičová rokovala v Prahe s českým ministrom kultúry, hovorili o spoločných projektoch
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
23.12.2019 (Webnoviny.sk) - Facebook v budúcom roku prestane používať telefónne čísla používateľov v systéme odporúčania priateľov. Informuje o tom spravodajský portál BBC s tým, že dôvodom sú obavy súvisiace s ochranou súkromia.
V súčasnosti si môžu používatelia nastaviť, aby im systém pri prihlasovaní posielal kód do mobilného telefónu a skomplikovali tak hackerom prístup do svojho konta. Facebook však priznal, že tieto telefónne čísla využíval aj pri cielenej reklame a tiež vo svojom systéme odporúčania priateľov.
Zmeny, ktoré sú súčasťou dohody s americkými regulačnými úradmi, by mali dokončiť v roku 2020.
Viac k témam: telefónne číslo
Zdroj: Webnoviny.sk - Facebook prestane používať telefónne čísla na odporúčanie priateľov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Agatha Christie v špionážnej forme. Skvelá Záhada siedmich ciferníkov
Polícia potvrdila zásah na Dunaji, mladá žena skočila zo Starého most, previezli ju do nemocnice
Rádio je najdôveryhodnejším typom média v Európe, podľa prieskumu dôvera v online prostredí dlhodobo klesá