Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Dolár oslabil oproti jenu, ale stúpol voči spoločnej európskej mene
Webnoviny 24. apríl 2019 528
NEW YORK 24. apríla (WebNoviny.sk) - Dolár v úvode stredajšieho obchodovania klesol voči jenu napriek správam, že americká delegácia budúci týždeň navštívi Peking, aby sa pokračovalo v rokovaniach o obchode.
Čínski predstavitelia potom 8. mája navštívia Washington, kde budú ďalšie rozhovory. Zdalo sa však, že investorov neovplyvnila ani táto informácia ani to, že americký akciový index S&P 500 v utorok dosiahol rekordné maximum.
Dolár oproti japonskému jenu oslabil na 111,81 JPY/USD z utorkovej úrovne 111,87 JPY/USD. Spoločná európska mena si však voči doláru pohoršila, a to na 1,1215 USD/EUR z hodnoty 1,1227 USD/EUR.
Viac k témam: svetové devízové trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Dolár oslabil oproti jenu, ale stúpol voči spoločnej európskej mene © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Foto: Partner Penty nevidí dôvod predať štátu nemocnicu na Boroch
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine