Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
NEW YORK 8. júna (WebNoviny.sk) - Ceny ropy vo štvrtok posilnili. Ľahká americká ropa si pripísala 1,9 percenta a uzavrela na úrovni 65,95 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena slúži ako medzinárodná referenčná cena, získala 2,6 percenta a stúpla na 77,32 USD za barel.
Odporúčame:
Ceny ropy sa znížili, vykurovací olej si pohoršil o 0,7 percenta
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa zvýšila o 2,2 percenta na 2,11 USD za galón. Zdražel aj vykurovací olej, a to o 2,5 percenta na 2,18 USD za galón.
(1 EUR = 1,1836 USD)
Viac k témam: benzín, ceny ropy, Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy sa zvýšili, zdražel aj benzín na americkom trhu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Zelené slogany už nestačia: pravidlá pre udržateľnosť sa sprísňujú
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová
Nová napínavá a prekvapivá Freida McFadden - Milá Debbie