Piatok, 7. august 2020
Jasno  16,8 °C
Mimoriadne správy

Ako prekonať a zbaviť sa problémov s erekciou?

 Seocentrum  10. december 2019  190
Ako prekonať a zbaviť sa problémov s erekciou?

Problémy s erekciou netrápia len mužov po štyridsiatke. Čoraz častejšie trápia aj oveľa mladších mužov, ktorí by sa s týmito problémami mali stretnúť až o pár rokov.
Ak aj vás dlhodobo trápia problémy s erekciou a neviete z tohto začarovaného kruhu vyjsť, poradíme vám, ako na to.


Priznajte si, že máte problém


Prvým úspešným krokom, ako sa zbaviť problémov s erekciou, je priznanie. Väčšina mužov si tieto problémy necháva pre seba, trápi sa kvôli nim a v žiadnom prípade sa nechce priznať partnerke, že ich tieto problémy trápia. Tieto problémy je potrebné riešiť okamžite.


Zistite príčinu problémov s erekciou


Keď už aj partnerka bude vedieť, že vás trápia problémy a že nechcete fungovať len pomocou tabletiek Viagry, skúste sa zamerať na príčiny. Niečo tieto problémy spôsobuje, veď erektilná dysfunkcia sa sama od seba nemôže objaviť. 


Medzi faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu erekcie, radíme psychiku a stres, zdravotné problémy a choroby, užívanie liekov, zlá strava, hormonálna nerovnováha, neurologické ochorenia, nedostatok pohybu, alkohol a fajčenie. Ak ste sa v tomto našli, zjavne ste prišli na to, čo je príčinou problémov s erekciou.


Zmena životného štýlu


Upravte stravovanie, doprajte si viac spánku, hýbte sa, vyhýbajte sa stresu a hlavne zistite, či vás netrápi nejaký zdravotný problém. Problémy s erekciou sú len následkom a prejavom iného ochorenia. Akonáhle sa muž začne trápiť kvôli týmto problémom, dostáva sa do začarovaného kruhu, z ktorého je ťažké vystúpiť.


Ak je potrebné, doprajte si oddych. Choďte na letnú dovolenku do Talianska, spravte si výlet do romantického Paríža s partnerkou, choďte do hôr na turistiku. 


Jednoducho robte to, čo vás napĺňa, čo vám robí radosť a uvidíte, že všetko bude lepšie.