Utorok, 2. marec 2021
Jasno  4,1 °C
Mimoriadne správy

Vlhová už má doma malé krištáľové glóbusy, fanúšikom sa poďakovala za podporu (foto)

 Webnoviny  26. marec 2020  134
Vlhová už má doma malé krištáľové glóbusy, fanúšikom sa poďakovala za podporu (foto)

26.3.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová už má doma oba malé krištáľové glóbusy za prvenstvo v hodnoteniach slalomu a paralelných disciplín v seriáli Svetového pohára. Dvadsaťštyriročná Liptáčka ako prvá Slovenka získala niektorý z glóbusov.

Poďakovala sa za podporu


"Keď sa sny stanú skutočnosťou. Ďakujem všetkým za podporu," napísala Petra Vlhová na sociálnych sieťach a pripojila aj fotografie s trofejami.

Elitná svetová lyžiarka je aktuálne stále v domácej karanténe po návrate zo zahraničia, domov sa vrátila zo Švédska po zrušení súťaži v rámci Svetového pohára.


Koronavírus sa dotkol aj zjazdového lyžovania


Pandémia koronavírusu výrazne ovplyvnila dianie aj v sezóne zjazdového lyžovania. Nekonali sa súťaže vo švédskom Aare ani talianskej Cortine d'Ampezzo.

Celkovou víťazkou Svetového pohára a veľký krištáľový glóbus získala Federica Brignoneová z Talianska.Fotogaléria: Petra Vlhová


Viac k témam: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní
Zdroj: Webnoviny.sk - Vlhová už má doma malé krištáľové glóbusy, fanúšikom sa poďakovala za podporu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.