Štvrtok, 16. júl 2020
Zamračené  19,4 °C
Mimoriadne správy

Virtuálna jazda s cyklistickými hviezdami, fanúšikovia môžu šliapať do pedálov spolu so Saganovcami

 Webnoviny   6. máj 2020  23
Virtuálna jazda s cyklistickými hviezdami, fanúšikovia môžu šliapať do pedálov spolu so Saganovcami

6.5.2020 (Webnoviny.sk) - Peter Sagan síce nedávno o sebe vyhlásil, že nie je žiadny virtuálny, ale skutočný jazdec a aj v čase koronakrízy si nerád sadá na domáci cyklistický trenažér. Tentoraz však urobí výnimku.

Viac o téme: Koronavírus


Spoločne s bratom Jurajom sa dali zlákať na akciu svojho nemeckého zamestnávateľa Bora-Hansgrohe, ktorý bude každý štvrtok ponúkať fanúšikom hodinovú virtuálnu jazdu spoločne s pretekármi tohto tímu. A 7. mája od 13.00 h čaká takáto hodinovka prostredníctvom aplikácie Zwift práve bratov Saganovcov.

"Snívate o jazde s hviezdami profesionálnej cyklistiky? Teraz to môžete urobiť bezpečne z pohodlia vášho domova tak, že sa každý štvrtok od 13.00 SEČ pripojíte k spoločenskej jazde tímu Bora-Hansgrohe na Zwifte. Každý týždeň povedú jazdu dvaja naši jazdci, pôjde o zábavnú hodinovku šliapania do pedálov. Neskôr sa môžeme pozrieť na intenzívnejšie tréningy. Zostaňte v spojení, pretože každý týždeň môže priniesť niečo nové," píše sa v návode pre záujemcov, ktorý zverejnila Bora-Hansgrohe na svojom facebookovom účte.

Viac k témam: Bora-Hansgrohe, virtuálne preteky
Zdroj: Webnoviny.sk - Virtuálna jazda s cyklistickými hviezdami, fanúšikovia môžu šliapať do pedálov spolu so Saganovcami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.