Piatok, 29. marec 2024

Webnoviny   2. december 2019  288

2.12.2019 (Webnoviny.sk) - Slovenský hokejista Martin Marinčin sa jednou asistenciou podieľal na triumfe Toronta Marlies nad tímom Utica Comets (5:3) v nedeľňajšom zápase nižšej zámorskej súťaže American Hockey League. Bol to jeho prvý bod v druhom zápase v tejto sezóne v drese Marlies, zapísal si aj dva plusové body.

V súboji Hershey Bears - Hartford Wolf Pack sa zrodilo domáce víťazstvo 4:3 po predĺžení. Ani jedna z piatich striel obrancu Hershey Martina Fehérváryho sa neujala, v bránke hostí stál Adam Húska. Počas 62 minút predviedol 33 úspešných zákrokov.

Viac k témam: AHL, Hartford Wolf Pack, Toronto Marlies
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Marinčin prispel asistenciou k triumfu Toronta, Fehérváry neprekonal brankára Húsku © SITA Všetky práva vyhradené.