Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
- Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO
Video: Kovaľčuk skóroval prvýkrát po návrate do NHL, ale „králi“ na ľade Winnipegu neuspeli
LOS ANGELES 10. októbra (WebNoviny.sk) - Ruský hokejista Iľja Kovaľčuk skóroval prvýkrát po návrate do NHL. Tridsaťpäťročný kanonier strelil premiérový súťažný gól v drese Los Angeles Kings v utorňajšom stretnutí proti Winnipegu.
Kovaľčuk otvoril skóre stretnutia v 7. min, ale Jets neskôr otočili a triumfovali 2:1 zásahmi Marka Scheifeleho a Kyla Connora. "Mám radšej víťazstvá ako strelené góly. Nebolo to dobré, v ďalšom zápase sa musíme zlepšiť," skonštatoval podľa nhl.com víťaz zimných olympijských hier 2018 v kórejskom Pjongčangu.
Rodák z mesta Tver nazbieral v troch zápasoch aktuálnej sezóny tri body za gól a dve asistencie. Kovaľčuk v rokoch 2013-2018 pôsobil v SKA Petrohrad v KHL. V zámorskej profilige hral v minulosti aj za New Jersey a Atlantu.
Viac k témam: Iľja Kovaľčuk, Los Angeles Kings, NHL
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Kovaľčuk skóroval prvýkrát po návrate do NHL, ale „králi“ na ľade Winnipegu neuspeli © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Britská ekonomika sa v októbri nečakane zmenšila