Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Tyreke Evans z tímu Indiana Pacers si pre nedovolené látky dva roky nezahrá v NBA
INDIANAPOLIS 18. mája (WebNoviny.sk) - Americký basketbalista Tyreke Evans z tímu NBA Indiana Pacers dostal dvojročný zákaz činnosti pre užívanie nedovolených látok. Informáciu oznámilo vedenie súťaže v piatok.
Evans bol výraznou súčasťou účastníka play-off v tejto sezóne, jeho bodový priemer na zápas bol 10,2.
V NBA pôsobil 29-ročný krídelník desať sezón, v roku 2010 ho vyhlásili za nováčika roka.
"Ponúkneme Tyrekemu našu podporu, no tento problém berieme vážne," oznámil tím Indiany v stanovisku. Správu zverejnil server ESPN.
Viac k témam: Indiana Pacers, NBA
Zdroj: Webnoviny.sk - Tyreke Evans z tímu Indiana Pacers si pre nedovolené látky dva roky nezahrá v NBA © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Andrej Martin nepostúpil do finále challengera v uzbeckom Samarkande
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu