Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Triatlonista Richard Varga v Hamburgu zaostal, v šprinte zvíťazil Mario Mola
HAMBURG 10. júna (WebNoviny.sk) - Slovenský reprezentant Richard Varga skončil na 37. mieste v sobotňajších pretekoch Svetovej triatlonovej série (WTS) v nemeckom meste Hamburg.
V šprinte zvíťazil Španiel Mario Mola výsledným časom 53:24 min, Varga za ním zaostal o necelé dve minúty. V Hamburgu sa uskutočnil šieste preteky z tohtoročnej desaťdielnej série WTS. Medzi ženami triumfovala Francúzka Cassandre Beaugrnadová, Slovensko nemalo zastúpenie.
Svetová triatlonová séria (WTS)
- Hamburg (Nem.)
ŠPRINT
Muži: 1. Mario Mola (Šp.) 53:24 min, 2. Vincent Luis (Fr.) 53:29, 3. Richard Murray (JAR) 53:32, ... 37. Richard Varga (SR) 55:09
Ženy: 1. Cassandre Beaugrnadová (Fr.) 58:06 min, 2. Laura Lindemannová (Nem.) 58:36, 3. Katie Zaferesová (USA) 58:37
Viac k témam: Richard Varga, triatlon
Zdroj: Webnoviny.sk - Triatlonista Richard Varga v Hamburgu zaostal, v šprinte zvíťazil Mario Mola © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Jozef Kovalík mal titul z Nemecka na dosah, vo finále nestačil na HanfmannaNasledujúci článok
Ján Volko vyhral na mítingu v Kladne dvestovku, vytvoril aj rekord podujatia
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia