Sobota, 18. máj 2024

Tomáš Jurčo sa stal hviezdou zápasu AHL, ale jeho tím prehral po predĺžení

Webnoviny  22. január 2019  223

SPRINGFIELD 22. januára (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa vo svojom treťom vystúpení v aktuálnej sezóne blysol dvoma bodmi za gól a asistenciu.

Dvadsaťšesťročného útočníka vyhlásili za druhú hviezdu pondelňajšieho zápasu AHL, v ktorom však jeho Springfield nestačil na domácom ľade na Laval 3:4 po predĺžení.

Rodák z Košíc otvoril skóre v 5. min, neskôr v 28. min prihral na druhý gól svojho tímu, ktorý poslal Springfield do priebežného vedenia 2:1.

Účastník troch majstrovstiev sveta a ZOH 2014 v Soči odohral po zranení dosiaľ tri zápasy a drží si priemer bod na zápas. Na konte má dva góly a jednu účinnú prihrávku.

Viac k témam: AHL, Springfield Thunderbirds
Zdroj: Webnoviny.sk - Tomáš Jurčo sa stal hviezdou zápasu AHL, ale jeho tím prehral po predĺžení © SITA Všetky práva vyhradené.