Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Tenisti dostanú viac príležitostí zarobiť si, ATP schválila zmeny na challengeroch
Webnoviny 23. júl 2018 555
LONDÝN 23. júla (WebNoviny.sk) - Asociácia tenisových profesionálov (ATP) schválila zmeny v prospech hráčov na turnajoch v rámci Challenger Tour, čiže challengerovej série.
V budúcom roku sa rozšíri pavúk z 32 na 48 účastníkov. Celkovo dostane príležitosť o 2400 hráčov viac.
Odporúčame:
Nadal sa drží na čele svetového rebríčka ATP, Kližan postúpil o 11 miest
ATP odsúhlasila aj navýšenie odmien o dovedna milión amerických dolárov. Najprestížnejšie challengerové podujatia v roku 2019 ponúknu dotáciu 162 480 USD. Hráči dostanú aj lepší prístup k lekárskej starostlivosti a fyzioterapeutom, prenosy zo zápasov sa budú "streamovať".
"Ide o značné zmeny, ktoré povedú k posilneniu postavenia challengerových podujatí. Hráči dostanú viac príležitostí zarobiť si," uviedol na oficiálnom webe ATP prezident Chris Kermode.
Viac k témam: tenis
Zdroj: Webnoviny.sk - Tenisti dostanú viac príležitostí zarobiť si, ATP schválila zmeny na challengeroch © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA