Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Športovkyňou roka 2018 podľa agentúry The Associated Press je Serena Williamsová
Webnoviny 27. december 2018 701
NEW YORK 27. decembra (WebNoviny.sk) - Americká tenistka Serena Williamsová sa stala Športovkyňou roka 2018 podľa tlačovej agentúry The Associated Press z USA. V hlasovaní nazbierala 93 bodov.
Druhá skončila jej krajanka, gymnastka Simone Bilesová (68), a tretia bola basketbalistka Arike Ogunbowalová (248) takisto zo Spojených štátov amerických.
Serena Williamsová v roku 2018 úspešne zvládla návrat do súťažného kolotoča po materskej dovolenke, predtým v tejto ankete triumfovala aj v rokoch 2002, 2009, 2013 a 2015.
Víťaza mužskej kategórie oznámia vo štvrtok. Laureáti z inej krajiny ako domovskej sa vyskytujú veľmi sporadicky.
Viac k témam: agentúra The Associated Press, Serena Williamsová
Zdroj: Webnoviny.sk - Športovkyňou roka 2018 podľa agentúry The Associated Press je Serena Williamsová © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov