Sobota, 25. máj 2024
Mimoriadne správy

Slovenský zväz ľadového hokeja tvrdí, že naďalej rokuje s extraligovými klubmi o prihlásení do najvyššej domácej súťaže

 Webnoviny  31. máj 2023  133  
Slovenský zväz ľadového hokeja tvrdí, že naďalej rokuje s extraligovými klubmi o prihlásení do najvyššej domácej súťaže

31.5.2023 (SITA.sk) - Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) vyhlásil, že naďalej pokračuje dialóg medzi ním a účastníkmi najvyššej slovenskej súťaže. Zároveň uviedol, že kluby požiadali SZĽH o posunutie termínu na prihlásenie sa do nasledujúcej extraligovej sezóny 2023/2024. „Rokovania medzi klubmi extraligy a SZĽH stále prebiehajú. Kluby požiadali zväz o predĺženie lehoty na prihlásenie sa do súťaže do 9. júna 2023,“ uvádza sa v stanovisku SZĽH.

Pôvodne mali kluby na posielanie prihlášok do najvyššej domácej súťaže mužov a 1. ligy pre nasledujúci ročník lehotu od 15. do 31. mája 2023, do ostatných súťaží od 1. do 19. júna 2023. Keďže po skončení sezóny 2022/2023 vypršala platnosť zmluvy o odstúpení marketingových práv medzi SZĽH a klubmi extraligy, stále trvajú rokovania o budúcnosti najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

Viac k témam: Extraliga
Zdroj: SITA.sk - Slovenský zväz ľadového hokeja tvrdí, že naďalej rokuje s extraligovými klubmi o prihlásení do najvyššej domácej súťaže © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.