Nedeľa, 24. jún 2018
Mimoriadne správy

Slovenskí hokejisti poznajú termín oficiálnej prípravy na MS v Dánsku, Šatan im pripravil kemp

 Webnoviny  14. marec 2018  24
Slovenskí hokejisti poznajú termín oficiálnej prípravy na MS v Dánsku, Šatan im pripravil kemp

BRATISLAVA 14. marca (WebNoviny.sk) - Prípravu na majstrovstvá sveta (4. - 20. mája) odštartuje slovenská hokejová reprezentácia oficiálne 3. apríla 2018. Pre veľa potenciálnych reprezentantov na svetový šampionát v Dánsku, vrátane hráčov Slovana Bratislava, sa však už skončila sezóna 2017/2018.

Generálny manažér slovenskej reprezentácie Miroslav Šatan chce preto zverencov kouča Craiga Ramsayho vidieť na ľade aj skôr. "Oficiálne sa začne príprava na majstrovstvá sveta v utorok 3. apríla. Plánujeme však pre hráčov, ktorí už majú po sezóne, urobiť najmenej o týždeň skôr tréningový kemp, aby boli v tréningovej záťaži," povedal Šatan pre Nový Čas.

Odporúčame:
Nebolo všetko zlé, boli v hre aj pozitívne veci, hodnotí Šatan vystúpenie Slovákov na olympiáde

Slovensko je na MS 2018 členom základnej A-skupiny, ktorá sa hrá v Kodani. Spolu s reprezentantmi spod Tatier figurujú v rovnakej skupine i Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, Francúzsko a Rakúsko.

Viac k témam: Craig Ramsay, Miroslav Šatan, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenskí hokejisti poznajú termín oficiálnej prípravy na MS v Dánsku, Šatan im pripravil kemp © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.