Piatok, 10. máj 2024
Slnečno  17,5 °C

Rybáriková postúpila v New Havene do druhého kola, jej súperka zápas v treťom sete skrečovala

Webnoviny  19. august 2018  300

NEW HAVEN 19. augusta (WebNoviny.sk) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková uspela prvom kole dvojhry na turnaji WTA Premier Connecticut Open v americkom New Havene (dotácia 799 000 USD, tvrdý povrch).

Odporúčame:
Aktualizované: Rybáriková po súboji s Mertensovou nepostúpila do 2. kola dvojhry na turnaji v Cincinnati

V nedeľňajšom stretnutí prešla cez domácu CoCo Vandewegheovú, ktorá z duelu odstúpila za stavu 2:6, 6:4, 2:3 v neprospech 29-ročnej piešťanskej rodáčky. Zaujímavosťou je, že Slovenka v predchádzajúcich troch meraniach síl s touto súperkou nestratila ani jeden set.

New Haven - dvojhra - 1. kolo

Magdaléna Rybáriková (SR) - CoCo Vandewegheová (USA) 2:6, 6:4, 2:3 - skreč, Vandewegheová odstúpila pre zdravotné problémy

Viac k témam: CoCo Vandeweghová, Magdaléna Rybáriková, WTA Tour
Zdroj: Webnoviny.sk - Rybáriková postúpila v New Havene do druhého kola, jej súperka zápas v treťom sete skrečovala © SITA Všetky práva vyhradené.