Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Říha nebude na lavičke Česka v súboji so Slovenskom, leží v nitrianskej nemocnici
NITRA 25. apríla (WebNoviny.sk) - Hlavný tréner českej hokejovej reprezentácie Miloš Říha má zdravotné problémy a aktuálne je na pozorovaní v nemocnici v Nitre.
V piatkovom pripravnom zápase proti výberu SR v Trenčíne český tím povedú asistenti Robert Reichel a Karel Mlejnek.
Ako informuje portál hokej.cz, Říha by mal byť českej reprezentácii k dispozícii v sobotňajšom súboji Slovákov a Čechov v Nitre.
"Miloš Říha vo štvrtok absolvoval kontrolné vyšetrenie v nemocnici v Nitre, ktoré ukázalo, že je potrebná dvojdňová hospitalizácia kvôli pozorovaniu," informoval hovorca českého tímu Zdeněk Zikmund, pričom príčinu problémov trénera odmietol špecifikovať.
Údajne nie je ohrozená účasť Říhu v ďalšej fáze prípravy ani na májových majstrovstvách sveta na Slovensku.
Viac o MS v hokeji 2019
Viac k témam: česká hokejová reprezentácia, Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk - Říha nebude na lavičke Česka v súboji so Slovenskom, leží v nitrianskej nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Poľsko a Slovensko budú spolupracovať v obrannom priemysle, rokovania hovoria o konkrétnych projektoch – VIDEO
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Raši rokoval s egyptským veľvyslancom o aktuálnej bezpečnostnej situácii na Blízkom východe – FOTO