Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Riaditeľa NASCAR Briana Francea zatkli, šoféroval pod vplyvom alkoholu
Webnoviny 7. august 2018 716
NEW YORK 7. augusta (WebNoviny.sk) - Riaditeľa zámorskej motoristickej série NASCAR Briana Francea zatkli v nedeľu za šoférovanie pod vplyvom. Navyše u neho našli liek na predpis - opioidné analgetikum oxykodón.
Päťdesiatšesťročný funkcionár na seba upozornil v nedeľu podvečer, keď nezastavil na stopke v obci Sag Harbor v štáte New York. Podľa periodika The Independent skúška preukázala dvojnásobné prekročenie limitu na alkohol.
Odporúčame:
Bratovi olympijského medailistu z Austrálie hrozí doživotie, do mora vyhodil 600 kilogramov drog
"Vieme o tomto incidente. Momentálne zbierame ďalšie informácie. Berieme to vážne, stanovisko poskytneme po získaní všetkých faktov," uviedlo predstavenstvo NASCAR.
France patrí k najvplyvnejším ľuďom v americkom športe, na čele NASCAR stojí od roku 2003. Seriál založil v 1948 jeho starý otec Bill. Podľa médií má Brian France kontakty aj na prezidenta USA Donalda Trumpa.
Viac k témam: alkohol, alkohol za volantom, Brian France, NASCAR
Zdroj: Webnoviny.sk - Riaditeľa NASCAR Briana Francea zatkli, šoféroval pod vplyvom alkoholu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete