Streda, 28. máj 2025
Polojasno  13,4 °C
Mimoriadne správy

Posledná rozlúčka s Kobem Bryantom bude v symbolický dátum

 Webnoviny   7. február 2020  405  
Posledná rozlúčka s Kobem Bryantom bude v symbolický dátum

7.2.2020 (Webnoviny.sk) - Verejná rozlúčka so zosnulým americkým basketbalistom Kobem Bryantom a jeho dcérou Giannou sa uskutoční 24. februára v Staples Center v Los Angeles.

Organizátori pietnej spomienky sa rozhodli pre tento dátum z toho dôvodu, že Kobe nosil číslo 24 a jeho dcéra dvojku.

Obaja tragicky zahynuli pri januárovej havárii helikoptéry v Kaliforni spolu s ďalšími siedmimi osobami.

Viac k témam: úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Posledná rozlúčka s Kobem Bryantom bude v symbolický dátum © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.