Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Petra Budaja opäť povolali do prvého tímu, Los Angeles Kings sa zranila brankárska jednotka
Webnoviny 28. október 2018 598
LOS ANGELES 28. októbra (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejový brankár Peter Budaj sa po pobyte v nižšej zámorskej súťaži AHL opäť presúva do prvého tímu Los Angeles Kings v NHL.
"Kráľom" sa znovu zranila brankárska jednotka Jonathan Quick a mužstvo z LA siahlo po Budajovi, ktorý v bránkovisku prvého tímu doplní Jacka Campbella.
"Quick je opäť zranený, do prvého tímu mieri Budaj. Quickovo zranenie nie je rovnaké ako predtým," informovala Lisa Dillmanová z The Athletic na twitteri.
Tridsaťšesťročný rodák z Banskej Bystrice už v aktuálnej sezóne pôsobil v prvom tíme "kráľov" necelé dva týždne počas Quickovho prvého zranenia, pričom zasiahol do jediného zápasu. Po uzdravení amerického gólmana ho Kings preradili na farmu do American Hockey League.
Viac k témam: NHL, Peter Budaj
Zdroj: Webnoviny.sk - Petra Budaja opäť povolali do prvého tímu, Los Angeles Kings sa zranila brankárska jednotka © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile