Piatok, 3. máj 2024

Paracyklista Jozef Metelka získal striebornú medailu na majstrovstvách sveta

Webnoviny  23. marec 2018  268

RIO DE JANEIRO 23. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský reprezentant Jozef Metelka získal striebornú medailu na majstrovstvách sveta v dráhovej cyklistike zdravotne znevýhodnených v brazílskom Riu de Janeiro, na kilometri s pevným štartom kategórie C4 bol nad jeho sily Brit Jody Cundy.

Odporúčame:
Sagan poskočil v rebríčku UCI World Tour o 13 miest, lídrom je naďalej Juhoafričan Impey

Tridsaťjedenročný piešťanský rodák zaostal za víťazom o 2,757 sekundy. Práve v Riu de Janeiro získal Metelka v rovnakej disciplíne tiež striebornú medailu na ZPH 2016, aj vtedy bol nad jeho sily Brit Cundy. Šampionát v Riu potrvá do nedele.

Viac k témam: cyklistika, dráhová paracyklistika, Jozef Metelka
Zdroj: Webnoviny.sk - Paracyklista Jozef Metelka získal striebornú medailu na majstrovstvách sveta © SITA Všetky práva vyhradené.