Sobota, 13. jún 2026
Mimoriadne správy
- Pápež Lev XIV. sa z návštevy Španielska do Ríma vracal s meškaním. Po poruche lietadla využil vojenský špeciál
- Dovolenka 2026 bude drahšia. Polovica Slovákov mení plány, najviac zdražejú letenky
- Elon Musk sa stal prvým bilionárom sveta, akcie SpaceX po debute prudko vzrástli
- Technická porucha zdržala odlet pápeža Leva XIV. z Kanárskych ostrovov
- Putin vyhlásil, že ukrajinské dronové útoky majú rozdeliť ruskú spoločnosť
Nórskí biatlonisti vyhrali záverečnú štafetu v Novom Meste na Morave, Slováci prišli s odstupom
Webnoviny 7. marec 2020 710
7.3.2020 (Webnoviny.sk) - Nórski biatlonisti v zložení Christiansen, Dale, T. Bö a J. Th. Bö napodobnili svoje krajanky a triumfovali v záverečnej štafetovej súťaži aktuálneho ročníka Svetového pohára v českom Novom Meste na Morave, kde je bez diváckej účasti na programe 7. kolo seriálu. V pretekoch na 4 x 7,5 km zaostali 38,2 s Ukrajinci a na tretej priečke skončili Švédi (+43,3).
Slovenské kvarteto Michal Šima, Martin Otčenáš, Šimon Bartko a Matej Baloga klasifikovali na 18. stupienku s odstupom 6:45,0 min na víťazov. Slováci museli absolovovať jeden trestný okruh a celkovo využili trinásť rezervných nábojov.
Viac k témam: biatlon, Svetový pohár v biatlone
Zdroj: Webnoviny.sk - Nórskí biatlonisti vyhrali záverečnú štafetu v Novom Meste na Morave, Slováci prišli s odstupom © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Po uvoľnení pravidiel na Facebooku v USA prudko pribudli vyhrážky politikom
Airbus predstaví nový projekt stíhačky po kolapse francúzsko-nemeckého FCAS-u
Americká armáda sa prihlásila k ďalšiemu úderu na tanker na Blízkom východe. Pri podobnom útoku v stredu zomreli traja námorníci