Štvrtok, 5. august 2021
Oblačno  14,3 °C
Mimoriadne správy

Niekdajšia svetová golfová jednotka je v nemocnici, Greg Norman má príznaky ochorenia COVID-19

 Webnoviny  26. december 2020  99
Niekdajšia svetová golfová jednotka je v nemocnici, Greg Norman má príznaky ochorenia COVID-19

26.12.2020 (Webnoviny.sk) - Niekdajšieho vynikajúceho austrálskeho golfistu Grega Normana staršieho museli hospitalizovať, keďže v ostatných dňoch sa u neho prejavilo viacero príznakov ochorenia COVID-19.

Šesťdesiatpäťročná niekdajšia jednotka svetového rebríčka zverejnila fotografiu z nemocničnej postele s komentárom: "Toto hovorí za všetko. Toto sú moje Vianoce."

Nakazení sú aj syn a manželka


Deň predtým vo videu takisto na instagrame informoval, že má príznaky koronavírusu. V utorok síce mal negatívny test, napriek tomu sa však utiahol do izolácie. A napokon ho aj hospitalizovali.

Počas aktuálneho týždňa potvrdili ochorenie COVID-19 u golfistovho syna Grega Normana mladšieho a jeho manželky Michelle. Normanovci počas ostatného víkendu absolvovali exhibičný golfový turnaj otcov a synov.

Greg Norman starší tiež prezentoval fotografiu z nemocničného lôžka po boku s pracovníkom v ochrannom odeve.

Viac než tristo týždňov na čele


"Vyzerá to desivo. Už sa teším, až sa dostanem z tejto karantény a budem môcť pracovať na svojej budúcnosti pre rok 2021 aj roky nasledujúce," napísal tiež Greg Norman st.

Víťaz British Open z rokov 1986 a 1993 strávil na čele mužského golfového rebríčka spolu až 331 týždňov. Pod hlavičkou PGA vyhral dovedna 20 turnajov v osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch minulého storočia.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Niekdajšia svetová golfová jednotka je v nemocnici, Greg Norman má príznaky ochorenia COVID-19 © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.