Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Nemecko sa zachránilo v elitnej kategórii MS v hokeji do 20 rokov (video)
5.1.2020 (Webnoviny.sk) - Hokejisti Nemecka sa predstavia medzi svetovou juniorskou elitou aj na ďalšom šampionáte v Kanade. V nedeľňajšom treťom zápase o zotrvanie v najvyššej kategórii vyhrali nad reprezentantmi Kazachstanu vysoko 6:0 a sérii hranej na dve víťazstvá triumfovali 2:1.
Mladí Nemci po úvodnej dvadsaťminútovke viedli najtesnejším rozdielom 1:0, ale štyrmi gólmi v prostrednej časti hry definitívne "podmurovali" základy úspechu. Kazachstan sa tak po dvoch rokoch opäť vráti o poschodie nižšie, v najvyššej kategórii ho nahradí Rakúsko.
MS v hokeji do 20 rokov - o záchranu (3. zápas)
- Ostravar Aréna
Nemecko - Kazachstan 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) - konečný výsledok série: 2:1
Góly: 13. a 31. Bokk, 32. Fleischer, 34. Reichel, 35. Heinzinger, 56. Mik
Viac k témam: Majstrovstvá sveta (MS) v hokeji hráčov do 20 rokov
Zdroj: Webnoviny.sk - Nemecko sa zachránilo v elitnej kategórii MS v hokeji do 20 rokov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera