Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Najlepší strelec českej extraligy smeruje do KHL, oblečie si dres Metallurgu Magnitogorsk
MAGNITOGORSK 19. októbra (WebNoviny.sk) - Český útočník Michal Bulíř sa stal novou posilou Metallurgu Magnitogorsk a prvýkrát v kariére smeruje do Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).
Dvadsaťsedemročný center schopný hrať aj na krídle mal vynikajúci úvod ročníka v českej najvyššej súťaži, keď v jedenástich dueloch za Liberec dosiahol už trinásť presných zásahov a vyrovnal svoj kariérny rekord medzi seniormi. V ruskom tíme bude pôsobiť pod vedením krajana Josefa Jandača. Informáciu priniesol klubový web "bielych tigrov".
"Darilo sa mi strieľať góly a zrazu prišiel výrazný záujem zo zahraničia, kde som rokoval s viacerými klubmi. Rozhodol som sa prikývnuť na ponuku Magnitogorska, ktorá je pre mňa veľkou výzvou. V zmluve som mal uvedené, že môžem po sezóne odísť do zahraničia, ale tréner Filip Pešán mi umožnil prestúpiť už teraz. Celej libereckej organizácii patrí obrovská vďaka. Ako odchovanec Liberca si veľmi vážim, čo pre mňa urobili," vyjadril sa Bulíř, ktorý bol v doterajšej kariére verný iba materskému klubu.
Viac k témam: KHL Kontinentálna hokejová liga, Metallurg Magnitogorsk
Zdroj: Webnoviny.sk - Najlepší strelec českej extraligy smeruje do KHL, oblečie si dres Metallurgu Magnitogorsk © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Predaj vstupeniek na MS v hokeji 2019 v Bratislave a v Košiciach sa zmenil, môžu za to priekupníciNasledujúci článok
Mazáň zo Celty Vigo netrénuje, lekári mu naordinovali domácu liečbu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová