Štvrtok, 4. marec 2021
Oblačno  7,6 °C
Mimoriadne správy

Naira Quintanu v priebehu tréningu zachytilo auto, informoval tím pretekára Arkéa-Samsic (video)

 Webnoviny   4. júl 2020  136
Naira Quintanu v priebehu tréningu zachytilo auto, informoval tím pretekára Arkéa-Samsic (video)

4.7.2020 (Webnoviny.sk) - Kolumbijský cyklista Nairo Quintana bol počas tréningového procesu vo vlasti účastníkom dopravnej kolízie s autom. Ako referoval tím 30-ročného pretekára Arkéa-Samsic, "Naira Quintanu v priebehu tréningu zachytilo motorové vozidlo".

Viac informácií o zdravotnom stave víťaza Giro d'Italia 2014 a Vuelty o dva roky neskôr bude známych v dohľadnom čase. Riaditeľ tímu Arkéa-Samsic Emmanuel Hubert však v rozhovore pre francúzsky denník L´Equipe povedal, že Quintana utrpel zranenie kolena. Bezprostredne po incidente s ním podľa vlastných slov komunikoval prostredníctvom telefónu.

Quintana pôsobí v tíme Arkéa-Samsic prvý rok, predtým v období rokov 2012-2019 hájil farby španielskeho Movistaru.Viac k témam: cyklista, dopravná nehoda, trening
Zdroj: Webnoviny.sk - Naira Quintanu v priebehu tréningu zachytilo auto, informoval tím pretekára Arkéa-Samsic (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.