Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Na prvom tréningu Liberca aj brankár Ján Lašák, dianie sledoval z lavičky
Webnoviny 10. júl 2017 239
LIBEREC 10. júla (WebNoviny.sk) - Hokejisti Liberca začali v pondelok so spoločnou prípravou na ľade a na prvom tréningu sa nečakane objavil aj slovenský brankár Ján Lašák.
Odporúčame:
Video: Slovan má stále nevyrovnané záväzky aj voči hráčom, asistentom Říhu bude i Petrovický
Nemal však na sebe výstroj, dianie na ľade sledoval iba zo striedačky. "Užívam si voľno, tak som sadol na motorku a prišiel," prezradil. Po takmer štyroch sezónach Ján Lašák opustil káder Liberca po skončení ročníka 2016/2017 a zatiaľ je bez klubu.
V kádri "bielych tigrov" aj tak figuruje hneď niekoľko Slovákov. Sú nimi obranca Adam Jánošík a útočníci Martin Bakoš, Milan Bartovič či Mário Bližňák.
Viac k témam: HC Bílí Tygři Liberec, hokej, Ján Lašák
Zdroj: Webnoviny.sk - Na prvom tréningu Liberca aj brankár Ján Lašák, dianie sledoval z lavičky © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
MHC Martin nesplnil podmienky a v Tisport lige skončil, šanca sa otvorila pre Detvu
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO