Pondelok, 9. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
BRATISLAVA 27. mája (WebNoviny.sk) - Viac ako 22 miliónov eur získala Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) v súvislosti s 83. majstrovstvami sveta na Slovensku. Podľa ruskej agentúry Tass o tom informoval šéf IIHF René Fasel.
"Získali sme približne toľko ako počas predchádzajúcich šampionátov. Reč je v tomto prípade o marketingových či televíznych dohodách. Suma sa pohybuje medzi 25 a 27 miliónmi amerických dolárov. Keďže sme nezisková organizácia, tieto prostriedky u nás používame na organizáciu rôznych podujatí," povedal Fasel.
MS 2019 sa na Slovensku konali od 10. do 26. mája v Bratislave a Košiciach. Majstrami sveta sa stali Fíni, Slováci obsadili deviatu pozíciu.
Viac o MS v hokeji 2019
Viac k témam: IIHF Medzinárodná hokejová federácia, Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019
Zdroj: Webnoviny.sk - MS v hokeji 2019 na Slovensku vyniesli IIHF viac ako 22 miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Enterprise Investors investuje do rýchlo rastúcej rumunskej siete fitness centier
Podmienky vo väzniciach sa zlepšili, problémom však zostáva financovanie a nedostatočná kontrola
Kočner má opäť vypovedať pred súdom, chce vysvetliť komunikáciu z aplikácie Threema