Sobota, 13. jún 2026
Mimoriadne správy
- Kyjev udrel na kľúčový ropný terminál pri Kryme, Rusko hlási obeť a viacerých zranených
- Pápež Lev XIV. sa z návštevy Španielska do Ríma vracal s meškaním. Po poruche lietadla využil vojenský špeciál
- Dovolenka 2026 bude drahšia. Polovica Slovákov mení plány, najviac zdražejú letenky
- Elon Musk sa stal prvým bilionárom sveta, akcie SpaceX po debute prudko vzrástli
- Technická porucha zdržala odlet pápeža Leva XIV. z Kanárskych ostrovov
McGregor a Nurmagomedov sú po ich škandále v MMA suspendovaní, trest sa dozvedia v decembri
Webnoviny 24. október 2018 762
LAS VEGAS 24. októbra (WebNoviny.sk) - Nevadská športová komisia v stredu predĺžila minimálne do decembra suspendáciu bojovníkov MMA Chabiba Nurmagomedova a Conora McGregora za potýčku po ich vzájomnom októbrovom zápase o titul šampióna v Las Vegas.
Bezprostredne po dueli víťaz z Ruska vyšiel z oktagonu a napadol člena McGregorovho tímu. Navyše Nurmagomedovov štáb napadol priamo v klietke aj McGregora.
Nový šampión UFC v strednej hmotnostnej kategórii sa bránil tým, že bol pred stretnutím terčom urážok zo strany Íra.
Päťčlenný panel odsúhlasil jednohlasne predĺženie zákazu činnosti pre oboch aktérov. Podľa predsedu komisie Anthonyho Marnella III. obaja "kohúti" ostanú mimo aktívnej činnosti až do úplného vyšetrenia prípadu. Zároveň však uvoľnili polovicu z dvojmiliónovej odmeny pre ruského bojovníka, ktorú po zápase zmrazili. McGregor ani Nurmagomedov sa v stredu pred komisiu nedostavili, definitívny verdikt by mal padnúť 10. decembra, okrem pokuty im hrozí až doživotný dištanc.
Viac k témam: Chabib Nurmagomedov, Conor McGregor, MMA
Zdroj: Webnoviny.sk - McGregor a Nurmagomedov sú po ich škandále v MMA suspendovaní, trest sa dozvedia v decembri © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Americká armáda sa prihlásila k ďalšiemu úderu na tanker na Blízkom východe. Pri podobnom útoku v stredu zomreli traja námorníci
Trump pohrozil prevzatím iránskej ropnej infraštruktúry a novými útokmi
Ukrajina chce, aby Rusko naďalej horelo. Údajne požiada spojencov o ďalších 20 miliárd dolárov