Nedeľa, 5. máj 2024
Jasno  12 °C

Matej Beňuš sa stal majstrom Slovenska vo vodnom slalome, medzi kanoistkami zvíťazila Glejteková

Webnoviny  26. august 2018  261

BRATISLAVA-ČUNOVO 26. augusta (WebNoviny.sk) - Matej Beňuš sa stal majstrom Slovenska vo vodnom slalome v súťaži kanoistov. V nedeľu v bratislavskom Čunove pri absencii Michala Martikána zdolal Alexandra Slafkovského a Marka Mirgorodského. Medzi kanoistkami zvíťazila Simona Glejteková pred Monikou Škáchovou a Simonou Macekovou.

Odporúčame:
Aktualizované: Vlček a Tarr vybojovali 5. miesto, slovenský štvorkajak skončil v A-finále šiesty

Súťaž kajakárov ovládol Martin Halčin pred Andrejom Málekom a Radoslavom Mikom, medzi kajakárkami triumfovala Kristína Nevařilová pred Elenou Kaliskou a 14-ročnou Zuzanou Paňkovou. Okrem spomenutého Martikána v nedeľu v Čunove absentovali aj Eliška Mintálová či Soňa Stanovská.

Majstrovstvá Slovenska vo vodnom slalome

• Bratislava-Čunovo

C1M: 1. Matej Beňuš 86,12 (0), 2. Alexander Slafkovský 87,82 (2), 3. Marko Mirgorodský 89,50 (2)
K1Ž: 1. Kristína Nevařilová 102,10 (4), 2. Elena Kaliská 104,88 (2), 3. Zuzana Paňková 118,10 (2)
K1M: 1. Martin Halčin 81,18 (0), 2. Andrej Málek 83,69 (2), 3. Radoslav Miko 83,84 (0)
C1Ž: 1. Simona Glejteková 110,4 (2), 2. Monika Škáchová 114,96 (2), 3. Simona Maceková 115,37 (2)

Viac k témam: Martin Halčin, Matej Beňuš, vodný slalom
Zdroj: Webnoviny.sk - Matej Beňuš sa stal majstrom Slovenska vo vodnom slalome, medzi kanoistkami zvíťazila Glejteková © SITA Všetky práva vyhradené.