Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
MADRID 5. mája (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Martin Kližan nasadený ako deviaty postúpil do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open v španielskom Madride (dotácia 7 021 128 eur, antuka), keď v nedeľňajšom stretnutí finálového 2. kola kvalifikácie zdolal nasadenú päťku Adriana Mannarina z Francúzska 6:3, 6:2. Obaja súperi odohrali prvý vzájomný duel.
Madrid - dvojhra - kvalifikácia - finálové 2. kolo
Martin Kližan (SR-9) - Adrian Mannarino (Fr.-5) 6:3, 6:2
Viac k témam: ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, ATP World Tour Masters 1000, Madrid
Zdroj: Webnoviny.sk - Martin Kližan vo finále kvalifikácie v Madride porazil nasadenú päťku © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Video: Rusnák v MLS nepremenil pokutový kop, Greguš s gólovou asistenciou
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve