Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
INDIAN WELLS 10. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Martin Kližan pre zranenie členka nedohral sobotňajšie stretnutie 2. kola dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v americkom Indian Wells (dotácia 9 035 428 USD, tvrdý povrch).
Proti nasadenej trojke Alexandrovi Zverevovi odstúpil Kližan za stavu 6:3, 2:0 v prospech nemeckého tenistu. V 1. kole pritom 29-ročný Bratislavčan zdolal staršieho brata Alexandra Mischu Zvereva hladko 6:1, 6:4. V aktuálnej sezóne má Kližan na turnajoch ATP bilanciu štyri víťazstvá a päť prehier.
Indiana Wells - Dvojhra - 2. kolo
Alexander Zverev (Nem.-3) - Martin Kližan 6:3, 2:0 - skreč, Kližan odstúpil
Viac k témam: ATP World Tour Masters 1000
Zdroj: Webnoviny.sk - Martin Kližan nedohral zápas druhého kola turnaja v Indian Wells © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová