Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
LONDÝN 29. augusta (WebNoviny.sk) - Britskému cyklistovi Markovi Cavendishovi diagnostikovali druhýkrát v poslednom období mononukleózu, ktorú vyvolal Epsteinov-Barrovej vírus.
Odporúčame:
Nadávky na Frooma, slzný plyn aj Saganovo prekonanie bolesti, píšu médiá o 105. ročníku Tour de France
Dĺžka jeho absencie nie je podľa jeho vyjadrenia známa. "Som rád, že konečne viem, čo je príčinou mojej slabšej formy," uviedol podľa agentúry AP Cavendish. Britský špurtér je víťazom 30 etáp na Tour de France. Tento rok však najprestížnejšie preteky nedokončil.
Viac k témam: Mark Cavendish
Zdroj: Webnoviny.sk - Mark Cavendish musí pre mononukleózu opäť pauzovať © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Spartak Trnava a AS Trenčín môžu v pohárovej Európe nadviazať na MŠK Žilina a Slovan BratislavaNasledujúci článok
Kližan postúpil do štvrťfinále v Come, pomohol mu skreč Martina
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera