Nedeľa, 5. máj 2024
Slnečno  20,2 °C

Marek Ďaloga vulgárne nadával rozhodcovi, bude platiť pokutu za nevhodné správanie

Webnoviny   8. marec 2018  336

PRAHA 8. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejista v službách Sparty Praha Marek Ďaloga musí zaplatiť pokutu za nevhodné správanie počas stredajšieho stretnutia o štvrťfinále play-off najvyššej českej súťaže extraligy proti Libercu.

Odporúčame:
Aktualizované: HC Slovan Bratislava stále dlhuje hráčom peniaze, ale chce pokračovať v KHL

Dvadsaťosemročný obranca v úvode tretej tretiny dostal trest na 5 minút plus do konca zápasu. Podľa oficiálneho zápisu mal vulgárne vynadať hlavnému rozhodcovi Robinovi Šírovi. Liberec v stredu doma zvíťazil 4:1 a v sérii na tri víťazstvá vedie 2:0. Disciplinárna komisia ČSLH slovenskému reprezentantovi uložila pokutu vo výške 10 % zo základnej mesačnej výplaty. Informácie uverejnil portál hokej.cz.

Viac k témam: Česká extraliga, HC Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha, hokej, Marek Ďaloga
Zdroj: Webnoviny.sk - Marek Ďaloga vulgárne nadával rozhodcovi, bude platiť pokutu za nevhodné správanie © SITA Všetky práva vyhradené.