Štvrtok, 1. december 2022
Slnečno  0,3 °C
Mimoriadne správy

Letná olympiáda v Tokiu (lukostreľba): Reena Parnatová – Denisa Baránková (online)

 Webnoviny  29. júl 2021  126
Letná olympiáda v Tokiu (lukostreľba): Reena Parnatová – Denisa Baránková (online)

29.7.2021 (Webnoviny.sk) - Vo štvrtok je na letnej olympiáde v Tokiu na programe aj zápas 1. kola kole vyraďovacej časti v súťaži lukostrelkýň medzi slovenskou reprezentantkou Denisou Baránkovou Estónkou Reenou Parnatovou.

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)


Online prenos (minúta po minúte)


Bronzová medailistka z tohtoročných majstrovstiev Európy a najmladšia členka slovenskej výpravy v Tokiu sa v kvalifikácii blysla 655 bodmi, čo bol jej osobný rekord aj slovenský juniorský rekord.

Letná olympiáda v Tokiu (lukostreľba)  • od 5:45 SELČ


Reena Parnatová (Est.) - Denisa Baránková (SR)Na olympijských hrách sa v lukostreľbe strieľa na vzdialenosť 70 m. V Jumenošima Parku absolvovali ženy v piatok svoje kvalifikačné kolo, v dňoch 28. a 29. júla sú na programe úvodné dve kolá eliminácie, súťaž vyvrcholí 30. júla súbojmi o medaily. Okrem žien a mužov sa bude v Tokiu bojovať o medaily aj v tímových súťažiach mužov a žien a tiež v mixe. Spoločná súťaž mužov a žien bude mať pod piatimi kruhmi súťažnú premiéru.

Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu, lukostreľba - Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021
Zdroj: Webnoviny.sk - Letná olympiáda v Tokiu (lukostreľba): Reena Parnatová – Denisa Baránková (online) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.