Nedeľa, 2. august 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (1. august 2026): Karibský sprievod, lesný požiar, skoky do vody, migranti v Ceute a MS v surfovaní psov
- Dosluhujúci prezident Kolumbie odmieta americkú inváziu na Kubu a vyzval Trumpa, aby viedol rozhovory
- Pri policajnej stanici v kolumbijskom meste Cúcuta explodoval nákladiak plný výbušnín, viacero ľudí sa zranilo
- Väčšina členských krajín EÚ vyzvala na mimoriadne rokovania o náhlej vlne desiatok tisíc migrantov
- Americké veľvyslanectvá vyzývajú občanov USA, aby zvážili odchod z Blízkeho východu
Lacko postúpil v Soule do osemfinále, v ktorom ho čaká turnajová dvanástka
Webnoviny 1. máj 2019 644
SOUL 1. mája (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Lukáš Lacko nasadený ako piaty zvíťazil 6:3, 6:4 nad Lukom Savillom z Austrálie v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour v kórejskom Soule (dotácia 108 320 eur, tvrdý povrch). Slovák si tak zaistil postup do osemfinále, v ktorom ho čaká turnajová dvanástka Tacuma Ito z Japonska.
Soul - dvojhra - 1. kolo
Lukáš Lacko (SR-5) - voľný žreb
Soul - dvojhra - 2. kolo
Lukáš Lacko (SR-5) - Luke Saville (Aus.) 6:3, 6:4
Viac k témam: ATP Challenger Tour
Zdroj: Webnoviny.sk - Lacko postúpil v Soule do osemfinále, v ktorom ho čaká turnajová dvanástka © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
USA podnikli rozsiahle údery na Irán, konflikt sa opäť rozšíril do regiónu
Nadácia COOP Jednota zamierila na východ Slovenska, do Sobraniec
Maďarsko musí pre nízky stav Dunaja úplne odstaviť jadrovú elektráreň Paks