Piatok, 23. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Kužmová a Ruseová jednoznačne prehrali vo štvrťfinálovej štvorhre turnaja WTA v Prahe
PRAHA 2. mája (WebNoviny.sk) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová spoločne s Rumunkou Elenou Gabrielou Ruseovou hladko prehrali v stredajšom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA International J&T Banka Prague Open v Prahe (dotácia 250 000 USD, antuka vonku) s treťou nasadenou americko-českou dvojicou Nicole Melicharová, Květa Peschkeová za 50 minút 1:6, 0:6.
Odporúčame:
Kužmovej sa v debli darilo, s Ruseovou v Prahe postúpili do druhého kola
WTA International J&T Banka Prague Open
Štvorhra - štvrťfinále
Nicole Melicharová, Květa Peschkeová (USA/ČR-3) - Viktória Kužmová, Elena-Gabriela Ruseová (SR/Rum.) 6:1, 6:0
Viac k témam: tenis, viktória kužmová, WTA International J&T Banka Prague Open
Zdroj: Webnoviny.sk - Kužmová a Ruseová jednoznačne prehrali vo štvrťfinálovej štvorhre turnaja WTA v Prahe © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
dm spravila unikátny prieskum medzi Slovákmi: Ako sa staráme o naše zdravie a krásu?
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa