Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Kovalík prehral s brazílskou trojkou „pavúka“ vo finále kvalifikácie v Barcelone
Webnoviny 22. apríl 2018 528
BARCELONA 22. apríla (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Jozef Kovalík nasadený ako deviaty prehral s brazílskou trojkou "pavúka" Rogériom Dutrom Silvom za 113 minút 6:7 (3), 4:6 v stretnutí nedeľňajšieho finálového 2. kola kvalifikácie o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP World Tour 500 Barcelona Open BancSabadell - 66. Trofeo Conde de Godó v španielskej Barcelone (dotácia 2 794 220 eur, antuka vonku).
Turnaj v Barcelone - finále kvalifikácie
- dvojhra:
Rogério Dutra Silva (Braz.-3) - Jozef Kovalík (SR-9) 7:6 (3), 6:4 za 113 minút
Viac k témam: Jozef Kovalík, tenis, Turnaj v Barcelone
Zdroj: Webnoviny.sk - Kovalík prehral s brazílskou trojkou „pavúka“ vo finále kvalifikácie v Barcelone © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile