Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Ivona Fialková pokračuje v kariére, v štafetách Svetového pohára by tak mala štartovať aj Kuzminová
Webnoviny 29. apríl 2019 607
BRATISLAVA 29. apríla (WebNoviny.sk) - Slovenskí fanúšikovia sa aj v sezóne 2019/2020 môžu tešiť na Anastastiu Kuzminovú v seriáli biatlonového Svetového pohára. Pravda, už nie v individuálnych disciplínach, ale "len" v súťažiach štafiet.
Ivona Fialková sa končiť nechystá
Po skončení uplynulého ročníka trojnásobná olympijská šampiónka prezradila, že v kariére bude pokračovať už iba medzi tímami, ak bude Slovensku chýbať štvrtá členka do štafety.
Otáznik visel nad pokračovaním v kariéry u Ivony Fialkovej, tá však v nedeľu prezradila, že sa končiť nechystá. U Paulíny Fialkovej ani Terézie Poliakovej doteraz ani náznakom nepadlo slovo o možnom konci kariéry.
Anastasia Kuzminová na Kamčatke
"Nebolo to ľahké rozhodnutie, ale po množstve vyšetrení a konzultácií začínam s prípravou na ďalšiu sezónu. Ďakujem za obrovské množstvo správ a podporu," napísala 24-ročná Ivona Fialková na instagrame. Aj v ďalšej sezóne by o čo najlepšie umiestnenie v pretekoch SP malo v slovenských farbách súťažiť kvarteto Ivona Fialková, Terézia Poliaková, Anastasia Kuzminová a Paulína Fialková.
Anastasia Kuzminová sa istý čas po sezóne 2018/2019 rozhodla stráviť na ruskej Kamčatke, kde sa chcela tradične "vyjazdiť" po súťažnom ročníku. V lete ju tiež čakajú preteky na kolieskových lyžiach. Koncom leta má definitívne potvrdiť, že bude súťažiť aj počas ďalšej zimy na snehu, všetko však nasvedčuje tomu, že v kolotoči SP jej meno chýbať nebude.
Viac k témam: biatlon, Svetový pohár v biatlone
Zdroj: Webnoviny.sk - Ivona Fialková pokračuje v kariére, v štafetách Svetového pohára by tak mala štartovať aj Kuzminová © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete