Piatok, 24. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Islanders odpísali Haláka, Greiss predĺžil zmluvu
Webnoviny 31. január 2017 651
Nemecký brankár Thomas Greiss si polepší o 10 miliónov dolárov.
NEW YORK 31. januára (WebNoviny.sk) - Klub severoamerickej NHL New York Islanders v pondelok predĺžil kontrakt s Thomasom Greissom o tri roky, počas ktorých si tento nemecký brankár polepší o 10 miliónov dolárov."To je najväčší úspech, aký som kedy v hokeji dosiahol," uviedol pre Newsday na margo kontraktu 31-ročný rodák z Füssenu, ktorý v úvode svojho pôsobenia u "ostrovanov" robil najprv dvojku Jaroslavovi Halákovi, neskôr sa chopil šance počas zranenia slovenskej jednotky.
Halák je už v súčasnosti na farme v AHL. Greiss v tejto sezóne zasiahol do 25 stretnutí s priemerom 2,25 inkasovaného gólu a úspešnosťou zásahov 92,8 %. V minulosti bol hráčom Pittsburghu, Phoenixu a San Jose. V NHL dosiaľ nastúpil na dovedna 155 duelov. Islanders ho ako voľného hráča angažovali 1. júla 2015.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Hamšík sa dostal do najlepšej jedenástky sezóny Serie ANasledujúci článok
Stoch bol jednou nohou v Slavii, presun stoplo Fenerbahce
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
Na pomoc ľuďom po zemetrasení vo Venezuele vyzbierali Slováci už viac ako stotisíc eur