Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
HC Slovan Bratislava sa obzerá po posilách, v hre je aj návrat Boychuka
Webnoviny 6. november 2018 675
BRATISLAVA 6. novembra (WebNoviny.sk) - Slovan Bratislava triumfoval v Kontinentálnej hokejovej súťaži v ostatných siedmich zápasoch iba raz. Tréner Vladimír Országh sa netají tým, že by do kádra rád privítal nové posily.
Boychuk skončil v Čerepovci
V hre je aj návrat kanadského útočníka Zacha Boychuka, ktorého Severstaľ Čerepovec zaradil na listinu nechránených hráčov, odkiaľ si ho môže stiahnuť ktorýkoľvek iný tím.
"Bol by pre nás zaujímavý hráč. Manažment Slovana o všetkom vie. Uvidíme, ako sa situácie vyvinie pre obe strany," uviedol Országh.
Dvadsaťdeväťročný legionár odohral za Slovan v uplynulej sezóne 35 zápasov so ziskom 24 bodov za 11 gólov a 13 asistencií. V drese Čerepovca absolvoval 25 duelov, v ktorých nazbieral dovedna štyri body (2+2).
Veľmi úzky káder
Noví hráči by v kabíne "belasých" mohli pribudnúť už počas aktuálnej reprezentačnej prestávky. Országh by ich privítal s otvorenou náručou.
"Dochádzajú nám sily. Káder máme veľmi úzky vzhľadom na to, aký máme nabitý program. Uvidíme, čo bude ďalej. Niektoré veci riešime, alebo sú vopred dohodnuté. Pokiaľ však nejaký konkrétny hráč nepríde alebo nemá podpísanú zmluvu, je ťažko niečo komentovať," zhodnotil 41-ročný kormidelník.
Slovan je po 27 odohraných zápasoch v Západnej konferencii na 10. mieste so ziskom 20 bodov. Bratislavský klub sa najbližšie predstaví na ľade Ak Bars Kazaň v utorok 13. novembra od 17.00 h.
Viac k témam: HC Slovan Bratislava, KHL Kontinentálna hokejová liga, Slovan v KHL, Vladimír Országh, Zach Boychuk
Zdroj: Webnoviny.sk - HC Slovan Bratislava sa obzerá po posilách, v hre je aj návrat Boychuka © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Mbappé je najdrajhším futbalistom sveta, Škriniar sa dostal do Top 10 medzi stopérmiNasledujúci článok
Chicago Blackhawks mení trénera, Quenneville na lavičke skončil
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky