Utorok, 2. marec 2021
Jasno  5,5 °C
Mimoriadne správy

HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči

 Webnoviny  16. júl 2020  177
HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči

16.7.2020 (Webnoviny.sk) - Hokejový klub HC Slovan Bratislava už čoskoro zmení majiteľa. "Belasí" na svojom klubovom webe potvrdili podpis memoranda o podpise kúpno-predajnej zmluve medzi súčasným majiteľom Jurajom Širokým a budúcim vlastníkom Rudolfom Hrubým. Ten je spoluvlastníkom softvérovej spoločnosti Eset.

"Podpisu memoranda predchádzalo niekoľkotýždňové rokovanie oboch strán o podmienkach predaja. Súčasťou transakcie je prevzatie sto percent akcií akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava, ktorá zahŕňa činnosť seniorského A-mužstva, juniorky a dorastu, ako aj občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava – mládež a obchodnej spoločnosti SLOVAN MARKETING s.r.o., ktorá je majiteľom ochranných známok HC SLOVAN," informuje web Slovana, podľa ktorého v najbližších dňoch budú prebiehať jednotlivé úkony právneho procesu prevzatia uvedených spoločností.

Predstavitelia nového vlastníka poverili prípravou klubu do novej hokejovej sezóny ako hlavného poradcu a koordinátora Maroša Krajčiho, ktorý sa oficiálne ujme svojej funkcie od 1. augusta. Krajči v minulosti pracoval v Slovane ako generálny manažér.

Slovan Bratislava tiež potvrdil prihlásenie všetkých svojich tímov do slovenských súťaží.

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk - HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.