Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Gombos vyradil sedmičku „pavúka“ a na challengeri v Pau postúpil do semifinále
PAU 1. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Norbert Gombos postúpil do semifinále na turnaji ATP Challenger Tour Teréga Open Pau–Pyrénées vo francúzskom Pau (dotácia 69 280 eur, tvrdý povrch v hale).
Gombos v piatkovom štvrťfinále zvíťazil nad siedmym nasadeným Rakúšanom Sebastianom Ofnerom 6:3, 7:6 (5). a v súboji o postup do finále nastúpi proti víťazovi duelu Quentin Halys (Fr.-5) - Steve Darcis (Belg.).
Pau - dvojhra - štvrťfinále
Norbert Gombos (SR) - Sebastian Ofner (Rak.-7) 6:3, 7:6 (5)
Viac k témam: ATP Challenger Tour
Zdroj: Webnoviny.sk - Gombos vyradil sedmičku „pavúka“ a na challengeri v Pau postúpil do semifinále © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu