Nedeľa, 25. júl 2021
Oblačno  23,7 °C
Mimoriadne správy

Dominika Cibulková bude pomáhať pri testovaní v Národnom ústave detských chorôb

 Webnoviny  18. január 2021  64
Dominika Cibulková bude pomáhať pri testovaní v Národnom ústave detských chorôb

18.1.2021 (Webnoviny.sk) - Dominika Navara Cibulková sa v utorok 19. januára od 8:00 aktívne zapojí do pomoci pri testovaní v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR (MZ SR) Zuzana Eliášová.

Viac o téme: KoronavírusCibulková svoju pomoc pri testovaní ponúkla po tom, ako vysvitlo, že sa spolu s manželom nechala prednostne očkovať proti ochoreniu COVID-19.

Bývalá tenistka bola za tento čin verejnosťou skritizovaná, keďže nepatrí medzi pracovníkov kritickej infraštruktúry. Cibulková vo svojom profile na sociálnej sieti reagovala, že sa „nechala voviesť do omylu“ a uvedený krok ju mrzí.

Viac k témam: Celoplošné testovanie, COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Dominika Cibulková bude pomáhať pri testovaní v Národnom ústave detských chorôb © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.