Nedeľa, 26. september 2021
Jasno  12,5 °C
Mimoriadne správy

Cibulková sa znovu ospravedlnila za prednostné očkovanie a chce ísť pomáhať do prvej línie

 Webnoviny  12. január 2021  96
Cibulková sa znovu ospravedlnila za prednostné očkovanie a chce ísť pomáhať do prvej línie

12.1.2021 (Webnoviny.sk) - Bývalá tenistka Dominika Cibulková chce využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva SR, aby ako dobrovoľníčka v boji proti koronavírusu pomohla v prvej línii. V tejto veci už podľa vlastných slov rezort zdravotníctva aj kontaktovala. Tenistka to uviedla vo svojom profile na sociálnej sieti.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na SlovenskuCibulková sa dala prednostne zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. Keďže nepatrí medzi pracovníkov kritickej infraštruktúry, verejnosť aj viacerí politici tento čin kritizovali. V reakcii na to vo svojom profile na sociálnej sieti tenistka najprv uviedla, že sa „nechala voviesť do omylu“ a že ju tento krok mrzí.

Cibulková sa tak v utorok znovu ospravedlnila za to, že bola spolu s manželom neoprávnene zaočkovaná. „Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta a nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc,“ dodala.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk - Cibulková sa znovu ospravedlnila za prednostné očkovanie a chce ísť pomáhať do prvej línie © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.