Pondelok, 27. september 2021
Zamračené  13,4 °C
Mimoriadne správy

Austrálski športovci neuniesli odchod z Tokia bez medaily, na palube lietadla sa poriadne odviazali

 Webnoviny   3. august 2021  39
Austrálski športovci neuniesli odchod z Tokia bez medaily, na palube lietadla sa poriadne odviazali

3.8.2021 (Webnoviny.sk) - Austrálsky olympijský tím informoval, že niektorí športovci od "protinožcov" sa v závere minulého týždňa dopustili "neakceptovateľného správania" počas letu z Tokia do Sydney, keď sa vracali z olympijských hier v Japonsku.

Výkonný riaditeľ Austrálskeho olympijského výboru Matt Carroll prezradil, že incidenty na palube lietadla mali na svedomí športovci reprezentujúci Austráliu v ragby a futbale. "Predstavitelia ragby a futbalu mi povedali, že takéto správanie určite nie je v ich športoch akceptovateľné,“ poznamenal Carroll.

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)


Austrálski futbalisti, ragbisti ani ragbistky na OH v Tokiu nezískali medaily. Ženské futbalové družstvo Austrálie v Japonsku stále bojuje o cenný kov, vo štvrtok sa predstaví proti tímu USA v súboji o bronz.

Viac k témam: LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu, nemravné správanie, športovci
Zdroj: Webnoviny.sk - Austrálski športovci neuniesli odchod z Tokia bez medaily, na palube lietadla sa poriadne odviazali © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.