Utorok, 9. marec 2021
Malá oblačnosť  -3,9 °C
Mimoriadne správy

Agnieszka Radwanská je už hrdá mama, jej syn sa volá rovnako ako chlapček Dominiky Cibulkovej

 Webnoviny  27. júl 2020  139
Agnieszka Radwanská je už hrdá mama, jej syn sa volá rovnako ako chlapček Dominiky Cibulkovej

27.7.2020 (Webnoviny.sk) - Niekdajšia skvelá poľská tenistka Agnieszka Radwanská je už hrdá mama syna Jakuba. Na sociálnej sieti sa fotografiou novorodenca pochválil Radwanskej manžel Dawid Celt. "Jakub je už s nami," napísal partner bývalej svetovej tenisovej dvojky.

Radwanská prvýkrát porodila iba 43 dní po svojej veľkej slovenskej súperke, ale aj kamarátke a rovesníčke Dominike Cibulkovej. Obe dali svojím prvorodeným deťom meno Jakub.Tridsaťjedenročná Poľka verejne oznámila svoje tehotenstvo 31. januára, keď zverejnila fotografiu detských topánok.

"Nastal čas na nové životné štádium," napísala vtedy na instagrame, informuje o tom aj poľský portál Sportowe Fakty.

Agnieszka Radwanská


ukončila kariéru po sezóne 2018. Ako prvá Poľka vyhrala koncoročný šampionát WTA Finals a dostala sa aj do finále Wimbledonu.

Na hlavnom okruhu WTA sa tešila dovedna z 20 titulov vo dvojhre, ale tiež mimoriadnej obľube u fanúšikov aj súperiek. Šesťkrát za sebou ju zvolili za najobľúbenejšiu tenistku na profiokruhu.

Svadbu stihla ešte 22. júla 2017. Jej vyvoleným sa stal jej bývalý sparingpartner Dawid Celt.Viac k témam: narodenie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk - Agnieszka Radwanská je už hrdá mama, jej syn sa volá rovnako ako chlapček Dominiky Cibulkovej © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.