Pondelok, 28. september 2020
Oblačno  12,5 °C
Mimoriadne správy

Zrážka kamióna s troma autami si vyžiadala jeden ľudský život

 Webnoviny   1. júl 2020  55
Zrážka kamióna s troma autami si vyžiadala jeden ľudský život

1.7.2020 (Webnoviny.sk) - Hromadná dopravná nehoda na ceste I/11 v Kysuckom Lieskovci v okrese Kysucké Nové Mesto si vyžiadala jeden ľudský život.

Agentúru SITA o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ). Ako ďalej doplnila, jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla a jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu.Na mieste zasahovali hasiči z Čadce, Kysuckého Nového Mesta a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline. "Pri dopravnej nehode sa zrazili tri osobné motorové vozidlá a kamión, pričom po náraze zostala v jednom z vozidiel zakliesnená osoba. Hasiči osobu vyslobodili z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom," uviedla Križanová.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Zrážka kamióna s troma autami si vyžiadala jeden ľudský život © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.